אלה הסיבות שיגרמו לכם לאהוב פרספקס הוא שקוף ובהיר כזכוכית, אך חזק פי עשרה ועמיד בלחץ ובתנאי מזג האוויר תאהבו אותו.

 

 מעמדי פרספקט

מוצרים העשויים פרספקס, עשויים מאחד החומרים הסינתטיים העתיקים ביותר בעולם. הוא משמש באופן נרחב למגוון רחב של יישומים שונים בתעשיות, כגון נקודות המכירה של הצבע, חלונות, שילוט, מסגרות תמונה, ריהוט, אקווריומים, פרויקטים של עשה זאת בעצמך ועוד. מדובר על פולימר סינתטי.

 

זהו חומר צדדי עם יתרונות ברורים. להלן, ארבעת היתרונות העיקריים של פרספקס, מתקני תצוגה מפרספקס, שכדאי לשקול בעת בחירת חומר עבור היישום או הפרויקט.כאשר פרספקס מחומם הוא הופך להיות ידידותי למשתמש ובר יציקה אל תוך תבניות בצורות שונות. כאשר פרספקס מתקרר, הוא מחזיק את צורתו המתהווה, כך שניתן לשלב אותו כחלק במכונה, כמרכיב לקדיחה או כזה המשתלב במבנים העשויים עץ.

 

על מנת לעצב מתקני תצוגה מפרספקס, ניתן להשתמש בתבניות עשויות עץ או פלסטיק, שנחשבות לחסכוניות ביותר עבור היצרנים.פרספקס בהיר בדומה לזכוכית אך הרבה יותר חזק. זהו אחד היתרונות הגדולים ביותר של שימוש בפרספקס במקום בזכוכית. משקלו קל בחצי מזה של הזכוכית.

 

פרספקס למכירה פחות יקר ועמיד פי עשרה מאשר זכוכית. בשל עמידותו המדהימה ניתן להשתמש בו בטווח רחב של טמפרטורות, כשההתנגדות שלו לתנאי מזג האוויר מעולה, בהשוואה לזו של זכוכית וצורות אחרות של פלסטיק. הוא לא מתנפץ תחת לחץ גבוה, ובמקרה של התנפצות הוא נשבר לחתיכות גדולות. מדובר על תכונה בטיחותית חשובה עבור יישומים כגון דלתות מקלחת, דלתות הזזה ואביזרים לספורטאים.​ ראו תמונות של פלקסיגלס

 

053-9414460