עולם הפרספקסקראו על היתרונות העיקריים של עולם הפספרקס לפני שתבחרו חומר ליישום או לפרויקט מבוקש

 

עולם הפרספקס מציע מגוון עצום של אפשרויות ייצור של אינסוף מוצרים בתחומי תעשייה שונים. פרספקס הוא אחד החומרים הסינתטיים העתיקים ביותר בעולם. הוא משמש למגוון יישומים שונים במגוון ענפים, כגון מתקני תצוגה מפרספקס וחלונות ראווה, חלונות, שילוט, מסגרות לתמונות, ריהוט, אקווריומים, פרויקטי עשה זאת בעצמך ועוד.

 

מדובר על פולימר סינתטי בעל מאפיינים רב תכליתיים עם יתרונות בולטים. כאשר מחממים פרספקס הוא הופך גמיש וניתן לעצב אותו בצורות רבות. כשהוא מתקרר, הוא שומר על צורתו המעוצבת, וניתן להמשיך לעבוד איתו, לקדוח או לנסר אותו, בדומה לעץ.

 

כאשר מעצבים אותו, ניתן להשתמש בתבניות העשויות מעץ או מפלסטיק, והתהליך משתלם מאוד עבור היצרנים. מדובר בחומר תרמופלסטי שמתרכך בטמפרטורות גבוהות, ומאפשר עיצוב בכל צורה.בנוסף  פרספקט בהיר בחמישים אחוז יותר מאשר זכוכית. בו זמנית הוא חזק ממנה בהרבה. אחד היתרונות הגדולים ביותר שמציע עולם הפרספקס, הוא שימוש בחומר עמיד יותר מזכוכית וקל יותר.

 

כמו כן, הפרספקס פחות יקר מזכוכית למרות שהוא עמיד ממנה. בשל עמידותו המדהימה ניתן להשתמש בפרספקס בטווח טמפרטורות רחב. הוא בעל עמידות גבוהה יותר בפני מזג אוויר בהשוואה לזכוכית וצורות פלסטיק אחרות. הוא לא יתנפץ או ישבר בהפעלת לחץ גדול ובמקרה של שבירה, החתיכות יהיו גדולות ומשופעות. לכן מדובר בחומר בטיחותי יותר מאשר זכוכית. זו תכונת בטיחות חשובה שניתן להעניק למוצרים שונים, כגון דלתות למקלחונים, דלתות הזזה ומגרשי ספורט שדורשים שטחי הגנה.

 

פרספקס נותר שקוף גם לאחר שנים ולא מקבל גוון צהוב מוגזם. תכונה זו חשובה מאוד כשמדובר במוצרים שחשופים לאור השמש. העברת האור דרך הפרספקס תשמר באיכות גבוהה משום שהחומר עמיד יותר בפני דהייה מאשר סוגי פלסטיק אחרים. מידת השקיפות זהה לזו של זכוכית.  ​

053-9414460